Faculty

 

ibgFacultyWoman Hani Alotaibi Nur Arslan Neşe Atabey
İdil AÇARI
Visiting Lecturer
Hani ALOTAİBİ, PhD
Assist.Professor
Nur ARSLAN, MD, PhD
 Professor
Neşe ATABEY, PhD
Professor
idil.karaca@inonu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 67 30
hani.alotaibi@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 54-70
 nur.arslan@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 05
nese.atabey@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 03-86
Room Numb. 1058 Room Numb. 2063 Room Numb. 2013
Room Numb. 2059

 

Hülya Ayar Kayalı Alper Bağrıyanık Brian Carr Ayça Erşen Danyeli
 Hülya AYAR KAYALI, PhD
Professor
Alper BAĞRIYANIK MD, PhD
Professor
Brian CARR, MD, PhD
Visiting Professor
 Ayça ERSEN DANYELİ, MD
Assist.Professor
 hulya.kayali@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 56
 alper.bagriyanik@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 12-85
 brianicarr@hotmail.com
Phone: +90(232) 412 65 21
ayca.ersen@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 74
Room Numb. 1060 Room Numb. Z018 Room Numb. 2012
 Room Numb. 2010

 

Kasım Diril ibgFacultyMan Esra Erdal Şermin Genç
Kasım DİRİL, PhD
 Assist.Professor
Ender ELLİDOKUZ, MD Professor   Esra ERDAL, PhD
Professor
  Şermin GENÇ, MD, PhD
Professor
kasim.diril@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 59
 ender.ellidokuz@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 259 59 59
  esra.erdal@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 06
  sermin.genc@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 52
Room Numb. 2034 Room Numb. 2007   Room Numb. 2035   Room Numb. 2060

 

Ensari Güneli Sinan Güven Semra Hız Ezgi Karaca
Ensari GÜNELİ, DVM, PhD
 Professor
  Sinan GÜVEN, PhD
 Assist.Professor
  Ayşe Semra HIZ, MD
Professor
  Ezgi KARACA, PhD Assist.Professor
 ensari.guneli@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 58
  sinan.guven@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 61
  semra.kurul@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 62 15
  ezgi.karaca@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 51
Room Numb. 2011   Room Numb. 2064   Room Numb. 2013    Room Numb. 2018

 

Gökhan Karakülah Can Küçük Ralph Meuwissen Yavuz Oktay
Gökhan KARAKÜLAH, PhD
Assist.Professor
  Can KÜÇÜK, PhD
Assist.Professor
  Ralph MEUWISSEN, PhD
Assoc.Professor
  Yavuz OKTAY, PhD
Assist.Professor
gokhan.karakulah@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 37
  can.kucuk@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 04
  ralph.meuwissen@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 58
  yavuz.oktay@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 55
Room Numb. 2016   Room Numb. 2031
  Room Numb. 1031   Room Numb. Z042

 

ibgFacultyMan Güneş Özhan Mehmet Öztürk Yongsoo Park
Mehmet Ali ÖKTEM, PhD
Professor
  Güneş ÖZHAN, PhD
Assoc.Professor
  Mehmet ÖZTÜRK, PhD
Professor
  Yongsoo PARK, PhD
Assist.Professor
mali.oktem@gmail.com
Phone: +90(232) 412 65 25
  gunes.ozhan@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 62
  mehmet.ozturk@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 00-01
  yongsoo.park@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 67
Room Numb. 2007   Room Numb. Z054   Room Numb. 1005
  Room Numb. 1064

 

Duygu Sağ Şerif Şentürk Serhat Tozburun Gerhard Wingender
Duygu SAĞ, PhD
Assist.Professor
  Şerif ŞENTÜRK, PhD
 Assist.Professor
  Serhat TOZBURUN, PhD
Assist.Professor
  Gerhard WINGENDER, PhD
Assist.Professor
dsag.ibg@gmail.com
Phone: +90(232) 412 65 64
  serif.senturk@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 14
  serhat.tozburun@deu.edu.tr
Phone: +90(232) 412 65 38
  gerhard.wingender@gmail.com
Phone: +90(232) 412 65 53
Room Numb. 1063   Room Numb. 2030 Room Numb. 1026   Room Numb. 1030  

 

 ibgFacultyWoman  ibgFacultyWoman
 Görsev YENER, MD
Professor
Canan Aslı YILDIRIM, MD
Assoc.Professor 
 gorsev.yener@deu.edu.tr asli.yildirim@deu.edu.tr 
 Room Numb. 2008 Room Numb. 2008